Telefon
WhatsApp
Sık Sorulan Sorular

Konut imalatında kullandığımız ürünlerden; Mutfak dolabının seçimi, Banyo dolabının seçimi, Banyo, mutfak ve balkonda kullanılacak seramiğin seçimi, Boya, Stropiyer, Led Işık bandı renk desen model vs seçimi, Banyo ve Mutfak Batarya Çeşme Seçimi, İç Oda ve Dış çelik Kapının Seçimi, Parke seçimi müşterilerimiz tarafından kendi zevklerine uygun renk ve model seçilerek uygulama yapılmaktadır. (Firmamız renk ve model ile ilgili güncel trend renk ve modelleri müşterilerimize iletmekte olup; nihai kararı müşterilerimiz vermektedir.)

Evet , Mimarlık ve projelendirme hizmetleri firmamız tarafından verilmektedir.

Projelendirme, ruhsat işlemleri her belediye için farklılık göstermekte olup minumum 2 ay ile 6 ay arasında ruhsat onayı alma süreci vardır. Buna ilaveten bizim inşaa süremiz ise; yapının büyüklüğüne ve istenen kaliteye göre 3 ay ila 8 ay arasındadır.

Anahtar teslim satış fiyatımıza; Evin kaba inşaat kurulumu, Evin temeli, Şap uygulaması, Foseptik çukuru ya da bahçe rögarı (5 metreye kadar), Çatı olukları ve balkon korkuluğu(projede yer alıyorsa), İç ve dış cephe boyası, Seramikler ve parkeler, Mutfak ve banyo dolabı, Duşakabin, klozet, musluk ve armatürler, Kapılar ve pencereler, Elektrik ve su tesisatı dahildir. Evin kaba temizliği yapılıp oturuma uygun halde teslimatı yapılır. Mutfak dolabı, banyo dolabı, parke ve fayansların renk ve desenlerini kendiniz seçebilirsiniz.

Anahtar teslim satış fiyatımıza; Arsa ücreti, Görsellerde yer alan peyzaj tasarımı ve uygulamaları, Görsellerde yer alan mobilyalar, Ruhsat işlemleri ile ilgili oluşabilecek her türlü yasal ücret, Katma değer vergisi, Isıtma sistemi kurulumu dahil değildir. Fiyata dahil olmayan işlemler talep edilmesi halinde firmamız tarafından takip edilerek uygulaması yapılabilir.

Konutlarımızı müşterilerimizin taleplerine göre “kaba”, “ileri kaba” veya “anahtar teslim” olarak teslim etmekteyiz.